Holistyczne psie przedszkole

  Spacery socjalizacyjne dla szczeniąt z elementami treningu

  Nasze holistyczne psie przedszkole to spotkania socjalizacyjne dla szczeniąt w formie spacerów z elementami treningu. Skupiamy się przede wszystkim na budowaniu dobrej relacji z Opiekunem, opartej na uważności, wzajemnym zaufaniu oraz rozumieniu potrzeb i komunikatów szczeniaka (w tym świadomym używaniu smyczy i mowy własnego ciała), dając jednocześnie szczeniętom możliwość uczenia się od siebie, zaspokajania potrzeby kontaktów społecznych z własnym gatunkiem i dbając o zrównoważone interakcje. Elementy treningu stanowią tu jedynie dodatek mający pomóc w budowaniu wzajemnego porozumienia i współpracy między Opiekunem a szczenięciem, oraz rozwijaniu chęci i przyjemności z bycia razem.

  Dla kogo

  Psy w wieku od 12 tygodni do 5 miesięcy, które przeszły minimum drugie szczepienie ochronne

  Ilość psów-uczestników

  Od 3 do 6 psów

  Czas trwania

  5 spotkań 1 x w tygodniu

  45 minut/spotkanie + 15 minut przeznaczone na indywidualne rozmowy z Opiekunami

  Koszt udziału

  350 zł/cykl 5 spotkań

  Termin rozpoczęcia cyklu

  1  grupa: 13 października 2021 (środa), g. 10.00 (Strzeszyn)
  2 grupa: 16 października 2021 (sobota), g. 9.30 (Strzeszyn)

  Miejsce

  Ogólnodostępna przestrzeń publiczna: Lasek Marceliński (od strony ul. Perzyckiej), Rusałka (od strony Golęcina), Park 1000-lecia (od ul. Komandoria), Park Cytadela (od strony ul. Za Cytadelą), Park Manitiusa (od strony ul. Obozowej), Strzeszyn (od strony ul. Biskupińskiej). Bądź otwarty i gotowy dojechać w te miejsca 🙂

  UWAGA

  Spotkania odbywają się na terenie ogólnodostępnym. W związku z tym Szkoła Psiaki Poznaniaki nie jest w stanie zagwarantować pełnego bezpieczeństwa i środowiska wolnego od czynników chorobotwórczych.

  Rezerwacja

  Proszę o wypełnienie formularza zapisu dostępnego tutaj: formularz zapisu na holistyczne psie przedszkole. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 508 327 822, lub przez pocztę elektroniczną agnieszka@psiakipoznaniaki.pl. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłacenie usługi z góry przelewem na konto w ciągu 5 dni od zgłoszenia udziału i najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z fakturą.

  Warunki rezygnacji lub zmiany terminu więcej
  Regulamin udziału w zajęciach znajdziesz tutaj
  • PSIAKI POZNANIAKI AGNIESZKA KAUCH

  • UL. J. H. DĄBROWSKIEGO 9

  • 62-090 KRZYSZKOWO, GM. ROKIETNICA